Makine Depilimi Flawless per trupin per Femra

1,590 L

Ka stok

Kjo makine eshte e shkelqyeshme per tu perdorur dhe ne udhetimet tujaja . Eshte e veshur me ar 18 karat duke  e bere ate hipalergjik dhe te persorur per te gjithta llojet e lekures.

KODI: Flawless-body Kategori: ,

MAKINE DEPILIMI PER FEMRA | FLAWLESS BODY 

Makine Depilimi per femra per trupin | Flawless Body

Makin Depilimi Flawless, nje pajisje e persosur per nje lekure te bute dhe te paster si mendafshi. Vjen me prane jush bashke me furcen e pastrimit dhe kabllo per karikimin e saj. Kjo makine revolucioner depilimi eshte perfekte per te depiluar zonat tuaja me te ndjeshme si bikini, sqetullat dhe kembet. Asnje shene irritimi i lekures. Dritat LED te integruara e bejne me te lehte per te pare imtesisht qimet ne lekure dhe ju ofrojne lehtesi perdorimi. Kjo makine eshte e shkelqyeshme per tu perdorur dhe ne udhetimet tujaja . Eshte e veshur me ar 18 karat duke  e bere ate hipalergjik dhe te persorur per te gjithta llojet e lekures.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Makine Depilimi Flawless per trupin per Femra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine depilimi per femra per trupin flawless body

Makine Depilimi Flawless per trupin per Femra