Crema Corpo Oro Di Baobab | Krem per Trupin

1,450 L

Ka stok

Vaji Baobab i kombinuar me acidin hialuronik dhe vitaminën A, C dhe E kompleks përmirëson densitetin dhe elasticitetin e lëkurësThelbësore në rutinën tuaj të kujdesit ditor.

KODI: 21111906 Kategori: , Etiketime: , ,

ORO DI BAOBAB | CREMA CORPO

Krem per trupin Oro Di Baobab | Crema Corpo

Një krem ​​trupi rrethues me një aromë të ëmbël druri dhe pikante. Falë formulimit të tij plotësisht natyral, ai ka vetitë rigjeneruese dhe antioksiduese të Vitaminës C që përmbahen në pulpën Organike Baobab, dhe lëndët ushqyese hidratuese të Omega 3 dhe 6. Një trajtim i çmuar për kujdesin e përditshëm të lëkurës.

Baobab njihet gjithashtu si pema e jetës. Eshtë një burim i përbërësve ushqyes dhe thelbësorë.
Prodhuar në Senegal nga fermerët vendas ky krem i çmuar baobab ka veti natyrore rigjeneruese, forcuese dhe të fortë.

Krem trupi me vaj organik baobab i cili ju mbështjell në aromën e tij të ngrohtë, drusore dhe pikante. Falë formulës së tij natyrore ai kombinon vetitë rigjeneruese dhe anti-oksiduese të vitaminës C që përmbahen në pulpë të rrjedhura nga baobab organik dhe vajra ushqyes dhe hidratues omega-3 dhe -6.

Vaji Baobab i kombinuar me acidin hialuronik dhe vitaminën A, C dhe E kompleks përmirëson densitetin dhe elasticitetin e lëkurësThelbësore në rutinën tuaj të kujdesit ditor.

Crema Corpo | Krem per Trupin

krem per trupin crema corpo di baobab

Linja Oro di Baobab‘s prodhon kremra dhe per fytyren dhe per trupin.

Perberesit: Aqua, Olus oil, Dicaprylyl ether, Coco-caprylate, Glycerin, Adansonia digitata seed oil, Betaine, Butyrospermum parkii (Shea butter), Polyglyceryl-3 stearate, Sodium stearoyl lactylate, Cetearyl alcohol, Glyceryl stearate, Behenyl alcohol, Adansonia digitata fruit extract, Ascorbyl isostearate, Retinyl palmitate, Tocopherol, Tocopheryl acetate, Sodium hyaluronate, Glycine soja (Soybean) oil, Camelina sativa seed oil, Ethylhexyl stearate, Citric acid, Xanthan gum, Sodium gluconate, Ethylhexylglycerin, Benzoic acid, Dehydroacetic acid, Parfum [Fragrance], Limonene, Coumarin, Cinnamyl alcohol, Linalool, Eugenol, Isoeugenol, Benzyl benzoate, Benzyl salicylate, Phenoxyethanol, Sodium polyacrylate, Trideceth-6.


Blerje me Vetbesim online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Crema Corpo Oro Di Baobab | Krem per Trupin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

crema corpo krem per trupin

Crema Corpo Oro Di Baobab | Krem per Trupin