Makine depilimi DSP E-80006 per femra ne shitje online

2,990 L

Ka stok

 • Siguron depilim te bute dhe pa dhimbje
 • Eshte i pajisur me aksesorin per heqjen e pushit
 • Shoqerohet me kremin perkates
 • Pastrohet lehtesisht dhe shpejt
 • Mund te merret kudo me vete
 • Perbehet nga disa koka me funksione te ndryshme
KODI: DSP E-80006 Kategori: , , , ,

MAKINE DEPILIMI DSP E-80006

Makine depilimi DSP E-80006 per nje depilimi sa me te bute dhe pa dhimbje ju vjen ne ndihme kjo pajisje per plotesimin e nevojave tuaja. Ne brendesi te paketimit keni aksesorin per heqjen e pushit te fytyres te shoqeruar me kremin perkates.

DEPILATOR PER FEMRA  

 • Siguron depilim te bute dhe pa dhimbje
 • Eshte i pajisur me aksesorin per heqjen e pushit
 • Shoqerohet me kremin perkates
 • Pastrohet lehtesisht dhe shpejt
 • Mund te merret kudo me vete
 • Perbehet nga disa koka me funksione te ndryshme

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

Lloji

makineri depilimi

Be the first to review “Makine depilimi DSP E-80006 per femra ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine depilimi per heqjen e qimeve per femra ne shitje online dyqan taxi

Makine depilimi DSP E-80006 per femra ne shitje online