Depilator Alizz 301 | Makineri depilimi per femrat

1,990 L

Ka stok

  • Depilator per femra Alizz.
  • Modeli: HC-301.
  • Depilon edhe zonat me delikate te trupit.
  • Punon 40 minuta pa nderpreje.
  • Nuk e irriton lekuren.

DEPILATOR ALIZZ 301

Nese deshironi nje lekure te bute edhe te lemuar si te nje bebi atehere nuk keni pse te kerkoni me sepse kjo makine e realizon me se mire. Depilatori Alizz per femrat eshte jashtezakonisht praktik edhe funksional per rolin qe ka. Do ta dashuroni qe ne momentin e pare qe do ta perdorni.

MAKINE DEPILIMI PER FEMRAT

Makine e depilimit per femrat ka nje dizajn shume te vecante edhe unik sepse ofron aplikimin e saj edhe ne zonat me delikate te trupit tone.

Makina heq te gjitha qimet e padeshiruara brneda shume pak minuta pasi perbehet edhe nga dy nivele shpejtesie.

Epilatori eshte i perbere nga indikatore te cilet do t’ju tregojne se kur makina eshte ne perdorim ose jo, apo nese ka bateri te plote ose jo. Kjo makine ka nevoje te rrije te karrikohet per 2 ore te plota dhe me pas arrin te punon 40 minuta pa nderprerje.

Depilatori bene qe qimet tuaja te rriten me te holla dhe me ngadale, ndaj edhe ju nuk do te keni nevoje qe t’i hiqni qimet shpesh here, por nje here ne disa jave. Qimet qe do te dalin pasi t’i keni hequr me kete makine do te jene me te buta edhe gati te padukshme.

Makineria e depilimit nuk shkakton acarime apo irritime ne lekure.

Pastrohet lehtesisht me paisjet e veta pastruese pasi keni mbaruar depilimin.

Rekomadohet te perdoret ne lekure te thate pa dushit per rezultatet fantastike.

SPECIFIKIMET

Depilator per femra Alizz.depilator femra lekure butesi lemim bli online dyqan taxi

Modeli: HC-301.

Depilon edhe zonat me delikate te trupit.

Punon 40 minuta pa nderpreje.

Nuk e irriton lekuren.

Me dy nivele shpejtesie.

Me indikator drite LED.

Kapaciteti i baterise: 700 mah.

Karikim i plote behet per rreth 80 minuta.

Blerje online me super cilesi dhe cmim e gjeni vetem ne Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

makineri depilimi

Ngjyra

Be the first to review “Depilator Alizz 301 | Makineri depilimi per femrat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilator femra lekure butesi lemim bli online dyqan taxi

Depilator Alizz 301 | Makineri depilimi per femrat

WhatsApp chat