V- 165 | Makine qethese VGR per meshkujt | Ne shitje online

2,490 L

Ka stok

  • Bateri litium 2000mAh.
  • Me ekran LED
  • Me bateri te rikarikueshme.
  • Nuk krijon irritime dhe skuqje ne lekuren e fytyres suaj.
  • Pastrohet lehtesisht me aksesoret perkates.
KODI: V- 165 Kategori: ,

MAKINE QETHJE VRG V- 165

MAKINE RROJE PER MESHKUJT | MAKINERI QETHESE PER FLOKET DHE MJEKREN

Makina VGR sherben per prerjen e flokeve ose stilimin e mjekres sipas preferencave tuaja qe keni ne modelimin e flokeve dhe te mjekres. Me nje performance te larte fal aksesoreve preres teper kualitativ. Rezultatet qe do te merrni prej saj jane ato qe keni deshiruar gjithmone per stilin tuaj.

MAKINE QETHESE VGR PER FLOKET DHE MJEKREN 

Me ne fund do keni nje saktesi ne gjatesine e perzgjedhur per prerjen e flokeve tuaj fal butonave qe mundesojne nje perdorim te lehte pa qene e nevojshme qe ju te jeni profesionist ne shkurtimin e flokeve.

Kreherat e ndryshem te kesaj makine ndihmojne ne prerjen e flokeve dhe heqjen e mjekres ne stilime nga me te ndryshme.

Makina qethese eshte e pajisur me nje ekran LED ku tregon niveli e baterise nderkohe qe ju jeni duke punuar.

Struktura e kesaj makinerie eshte e ndertuar me material metali i cili i jep garanci jetegjate. E ideaur me tehe te mprehte prej celiku duke e bere te jete makina e rrojes ideale per heqjen ose stilimin e mjekres tuaj.

Ne brendesi te paketimit gjenden aksesoret e tille si :

  • 4 kreher me gjatesi te ndryshme,vgr 165 hair clipper makine qethese produkt online dyqan taxi
  • 1 shishe me vaj,
  • karikues.
  • udhezuesi manual.

SPECIFIKAT

Ideale per stilimin e flokeve dhe mjekren.

Me bateri te rikarikueshme.

Nuk krijon irritime dhe skuqje ne lekuren e fytyres suaj.

Me ekran LED qe tregojne me saktesi punen e qe po kryen makina.

Pastrohet lehtesisht me aksesoret perkates.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire  dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “V- 165 | Makine qethese VGR per meshkujt | Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vgr 165 hair clipper makine qethese produkt online dyqan taxi

V- 165 | Makine qethese VGR per meshkujt | Ne shitje online