Makine qethje dhe rroje DSP F-90030 | Ne shitje online

2,800 L

Ka stok

  • Ka nje mbajtese ne menyre qe ti keni gjerat e rregullta pa asnje rremuje
  • Ka nje bateri te karikueshme
  • Me nje energji 12W
  • I disponueshem me tre ngjyra te ndryshme
KODI: F-90030 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE DHE RROJE DSP F-90030

Makine qethje dhe rroje DSP F-90030 eshte e pebere nga disa produkte bashke, te cilat sherbejne per heqjen e mjekres dhe flokeve. Makina ka edhe nje mbajtese ne paketimin e saj ne te cilen ju mund te mbani makinen se bashku me aksesoret e saj per te mos i humbur edhe t’i keni ne gjendje te rregullt perhere. Makina ka nje bateri te karikueshme dhe eshte e disponueshme ne tre ngjyra.

MAKINE DEPILUESE PER MJEKREN DHE FLOKET

  • Ka nje mbajtese ne menyre qe ti keni gjerat e rregullta pa asnje rremuje
  • Ka nje bateri te karikueshme
  • Me nje energji 12W
  • I disponueshem me tre ngjyra te ndryshme

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethje dhe rroje DSP F-90030 | Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp profesionale per qethjen e flokut tuaj online dyqan taxi

Makine qethje dhe rroje DSP F-90030 | Ne shitje online