Gemei – Makine qethje dhe rroje Profesionale GM – 6053

1,590 L

Gjendje

Specifikat Teknike 
Modeli: GM 6053
Tensioni: 220-240V 50/60Hz
Fuqia: 3W
Motorr i teknologjise se larte
Thika te mprehta
Koha e karikimit: 8 ore
Pas nje karikimi te plote mund te perdoret per 60 minuta.
KODI: L-gemei-gm-6053 Categories: ,

MAKINE QETHJE DHE RROJE GEMEI GM-6053

Makine qethje dhe rroje Gemei GM-6053

Makine qethje Gemei Profesionale eshte nje pajisje e pazevendesueshme per sallonet e bukurise. Teknologjia ka evoluar me kalimin e kohes dhe jane prodhuar makina me cilesi me te larte dhe me kohe me te gjate sherbimi.

Specifikat Teknike 
Modeli: GM 6053
Tensioni: 220-240V 50/60Hz
Fuqia: 3W
Motorr i teknologjise se larte
Makine rroje me thika te mprehta
Koha e karikimit: 8 ore
Pas nje karikimi te plote mund te perdoret per 60 minuta.


Dyqan Taxi | Zgjidhja juaj me e mire!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makina rroje

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

makine rroje dhe qethje per meshkuj gemei gm 6053

Gemei - Makine qethje dhe rroje Profesionale GM - 6053

WhatsApp chat