Hair Trimmer DSP Professional | Makine rroje per meshkuj

1,490 L

Ka stok

Karakteristika

  • E shpejte dhe e sigurte ne perdorim.
  • Kursen energji.
  • Eshte e lehte per t’u perdorur.
  • Stiloni modele te ndryshme brenda disa castesh.
KODI: 6971324566852 Kategori: ,

Hair Trimmer DSP Professional 90139

Makine rroje dhe qethje ideale per modelimin e flokeve dhe heqjen e mjekrres. Me nje material te perbere nga  tehet metalike qe ju sigurojne te dukeni sa me te kuruar nga ana estetike. Makina eshte e rikarikueshme dhe zgjate deri ne 90 minuta, ka nje motorr te fuqishem dhe shume eficent kur keni nje ekran digital qe tregojne procesin on/off.  Shume e shpejt dhe e sigurt ne perdorim, duke kursyer energji, e lehte per tu perdorur dhe per te stiluar modele nga me te ndryshme.

Specifikat 
Marka: DSP
Tensioni: 200-240V
Koha e perdorimit pas nje karikimi te plote 90 minuta.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Hair Trimmer DSP Professional | Makine rroje per meshkuj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Hair Trimmer DSP Professional | Makine rroje per meshkuj

Hair Trimmer DSP Professional | Makine rroje per meshkuj