Makine qethese VGR V-131 | Makina e rrojes per meshkujt

2,190 L

Ka stok

  • Makine qethese per meshkujt
  • Perbehet nga 4 kreher te ngurte-plastikes.
  • Me dimensionet 3/6/9/12 mm.
  • Stilon dhe modelon me saktesi te larte dhe brenda nje kohe te shkurter.
  • Shume i lehte ne perdorim.

MAKINE QETHJE VGR V-131

Me makinen e qethje VGR V-131 ju mund te personalizoni pamjen tuaj sipas preferencave qe deshironi. Mund t’i hiqni qimet lehtesisht ne pjesen e mjekres ose mund te shkurtoni floket pa e irrituar lekuren ose pa i shkaktuar alergji. Kjo makine pervecse eshte nje prerese shume e mire e flokeve edhe mjekres eshte edhe nje makine qe e ruan mrekullisht mire lekuren tuaj.

SET PER PRERJEN E FLOKEVE DHE MJEKRES

Ne nje kohe shume te shkurter ju do te stiloni floket ose mjekren tuaj sipas deshires duke u dhene atyre modelin qe preferoni. Aksesoret e kesaj makine jane te perbere me tehe prej celiku te cilat jane te pandryshkshme dhe te nje cilesie te larte, teper te shpejta edhe rezistente.

Me nje motor super te fuqishem dhe shpejtesi te ndryshme ju mund te prisni cdo trashesi te flokut tuaj.

Dizajni ergonomik me kend ne forme R e mbron koken tuaj nga terheqja e makines.

Ka nje madhesi qe ju mundeson ta merrni me vete kudo qe shkoni dhe ju mban te kuruar gjithe kohen fale prakticitetit qe ka.

SPECIFIKATmakine qethese vgr v 131 bli online dyqan taxi

4 kreher te ngurte-plastikes.

Me permasa: 3/6/9/12 mm.

I vogel dhe i lehte ne perdorim.

Manovrohet lehte ne doren tuaj.

I rikarikueshme.

Stiloni dhe modeloni floket dhe mjekren sipas deshires.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethese VGR V-131 | Makina e rrojes per meshkujt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethese vgr v 131 bli online dyqan taxi

Makine qethese VGR V-131 | Makina e rrojes per meshkujt