Makine qethje DSP 90063 per meshkuj ne shitje online

1,900 L

Ka stok

  • Perbehet nga kreher sipas gjatesise se prerjes se flokut
  • Ne brendesi te paketimit keni aksesore te ndryshem kreher, gershere etj
  • Ka tre ngjyra te ndryshme
  • Ka nje energji 12W dhe tension 220V
  • Me nje koke te c’montueshme dhe te thjeshte ne perdorim
KODI: DSP 90063 Kategori: , , ,

MAKINE QETHJE DSP 90063 

Makine qethje DSP 90063 vjen me disa funksione te ndryshme ne nje makineri te vetme duke ju mundesuar cdo gje qe ju duhet per stilimin e flokeve dhe mjekres tuaj. Makina e qethjes per meshkujt ka nje cilesi shume te larte dhe vjen me nje cmim fantastik.

  • Eshte e perbere nga kreher me funksione te ndryshme
  • Shoqerohet nga aksesor si koka te ndryshme, gershere, kreher
  • Ka tre ngjyra te ndryshme
  • Ka nje energji 12W dhe tension 220V

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethje DSP 90063 per meshkuj ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine per heqjen e mjekres ne shitje online dyqan taxi

Makine qethje DSP 90063 per meshkuj ne shitje online