Makine Qethje dhe rroje First Austria | Albania

3,490 L

Ka stok

Pershtatet me siperfaqen e trupit tuaj .
Kap dhe pret qimet me gjatesi te ndryshme.
Pret dhe qimet me te gjata.
Fleksibilitet i shtuar i sistemit te konturimit.
Mbron lekuren dhe e le ate te bute .

KODI: makine-rroje-first-austria-5676-7 Kategori: , , , Etiketime: , , ,

MAKINE QETHJE & RROJE 5676-7FA

Makine per Rroje & Qethje | First Austria Albania ne Dyqan Taxi

Makin per rroje & qethje qe pershtatet me siperfaqen e trupit tuaj . Kap dhe pret qimet me gjatesi te ndryshme. Shkurtuesit me dy drejtime presin edhe qimet me te gjata per nje rezultat me te mire. Fleksibiliteti i shtuar i sistemit te konturimit te kesaj makine ndjek çdo kend te trupit tuaj per pamjen qe deshironi.
Tani nuk keni pse të shqetësoheni, falë makinës së rrojes e cila nuk do të dëmtojë lëkurën. Me makina e rrojes Kleen Kut pas rruajtjes lëkura juaj do të jetë e butë. Gjithashtu do të keni mundësinë edhe të shkurtoni mustaqët,  mjekrën dhe barsetat.

Makine Qethje & Rroje First Austria albania

Makin me skaje te rrumbullakosura dhe material hipoalergjik.

 

Mbron lekuren gjate rruajtjes duke u kujdesur per te mos pasur kontakte te mprehte me lekuren.
Perfshin krehrin per shkurtimin e qimeve eshte projektuar per te ofruar me shume fuqi per te prere edhe qimet me te trasha.
Bateria  me fuqi te larte lejon trajtimin e plote te trupit tuaj, deri ne 50 minuta perdorimi pas një karikimi prej 8 oresh. Ju mund ta karikoni dhe me pas ta merrni me vete ne udhetime apo kur jeni ne levizje.
E lehte per tú pastruar dhe perdorur.

Makin Rroje te cilen mund ta kombinoni me nje Vaj Aloe Vera pas perdorimit per nje lekure sa me te bute.


Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine Qethje dhe rroje First Austria | Albania”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine Qethje dhe rroje First Austria | Albania