Makine Qethje Rroje Gemei – Powerful Hair Clipper

1,190 L

Ka stok

KODI: L394-makine rroje-qethje-gemei-6128 Kategori: ,

MAKINE QETHJE RROJE GEMEI GM-6128

Makine Qethje Rroje Gemei – Powerful Hair Clipper

 • Makine rroje dhe qethese pa kabell, me karikim
 • Me tehe preres celik inoks te cilesise se larte dhe rezistente ndaj oksidimit
 • I pershtatshëm per te gjitha llojet e flokeve
 • Modeloni, prisni dhe shkurtoni floket dhe mjekren sipas deshires
 • Me drite LED qe sherben si indikator gjate rimbushjes me bateri
 • Adaptor per rimbushje
 • Fuqia: 3 Watt
 • Tensioni: 220-240 v, 50 / 60Hz
 • Koha e ngarkimit: 8 orë
 • Koha e punes: 55 minuta
 • Me 4 koka te ndryshueshme me madhesi: 3/6/9/12 mm

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Makine Qethje Rroje Gemei – Powerful Hair Clipper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine Qethje Rroje Gemei

Makine Qethje Rroje Gemei - Powerful Hair Clipper