Makine qethje DSP – Professional Hair Trimmer | 7000RPM

2,890 L

Ka stok

KODI: makine-rroje-dsp-90825 Kategori: ,

Makine qethje DSP – Professional Hair Trimmer

E projektuar ne menyre ekonomike per tu pershtatur ne nje menyre te persosur ne doren tuaj. Me nje teknologji te re e inovative ne brendesi te dizajnit kompakt te saj, paijsja eshte e karikueshme me nje motorr me nje ngarkese te plote ne 150 minuta e cila mund te operoje 240 minuta pa kabllo. Jep nje pamje te shkelqyer te prerjes se flokeve dhe te rruajtjes se mjekrres, fal tehave te mprehta dhe te sigurta.

SPECIFIKAT
Stilimi i flokeve dhe heqja e mjekrres
Perfekte per vijezime
Tehe te mprehta dhe te sigurta
Nuk irriton lekuren

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine qethje DSP – Professional Hair Trimmer | 7000RPM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine qethje DSP - Professional Hair Trimmer | 7000RPM

Makine qethje DSP - Professional Hair Trimmer | 7000RPM