GM – 6028 | Makine qethje Geemy per meshkujt

1,200 L

Ka stok

 • Modeli: GM-6028.
 • Me 1 nivel shpejtesie.
 • E rikarikueshme.
 • Fuqia 3WATT.
 • Perbehet nga aksesore te ndryshem.

MAKINE QETHJE GEEMY 

MAKINE QETHJE PER MESHKUJT – HAIR TRIMMER GEEMY

Per meshkuj qe jane te apasionuar pas rregullimit te mjekres kjo pajisje eshte zgjidhja e duhur. Kurseni kohen tuaj duke u rruajtur ne menyre perfekte ne nje kohe shume te shkurter.

MAKINE GEEMY – MAKINERI RROJE PER MESHKUJ

Me nje material teper cilesore i cili perbehet nga koka te pandryshkshme edhe teper rezistente ku mund ta perdorni sa here qe te deshironi.

Makina perbehet nga tehe te mprehta prej celiku te cilat pershtaten me cdo konture te fytyres dhe cdo lloj te lekure qe ka fytyra juaj.

Ajo ka nje nivel te shpejtesie te larte edhe nje indikator drite qe tregon nivelin e karikimit te makines se qethjes.

E pajisur me 3 krehera me gjatesi te ndryshme duke realizur keshtu prerje dhe stilime te ndryshme ne floket apo mjekren tuaj.

Makineria e rrojes vjen se bashku me dy aksesore shtese: me karikusin dhe furcen e pastrimit.makine qethje meshkujt bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

 • Modeli: GM-6028.
 • Teper e shpejte gjate perdorimit te saj.
 • Punon 40 minuta pa energji elektrike.
 • Ka vetem 1 nivel shpejtesie.
 • Punon me bateri te rikarikueshme.
 • Fuqia 3W.
 • Kokat me tehe te mprehta kane permasat: 3 ; 6 ; 9 ; 12 mm.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “GM – 6028 | Makine qethje Geemy per meshkujt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethje meshkujt bli online dyqan taxi

GM - 6028 | Makine qethje Geemy per meshkujt