Geemy 6162 – Makina rroje per meshkuj profesionale

1,800 L

Ka stok

  • Nje model i projektuar me zhurme minimale gjate punes.
  • Dizajni strukturor dhe teknologjia e zgjuar nderthuren sebashku ne kete pajisje.
  • Koka e prerjes se qimes mund te lahet | Pjesa e argjendte mundeson nje shpejtesi te larte rrotullimi.
  • Koka ultra e holle per te rruar floket e gjata dhe te shkurta pa probleme.
KODI: makine-rroje-geemy-per-meshkuj-6162 Kategori: ,

Geemy 6162 – Makina rroje

Geemy 6162 – Makina rroje per meshkuj profesionale

  • Nje model i projektuar me zhurme minimale gjate punes.
  • Dizajni strukturor dhe teknologjia e zgjuar nderthuren sebashku ne kete pajisje.
  • Koka e prerjes se qimes mund te lahet | Pjesa e argjendte mundeson nje shpejtesi te larte rrotullimi.
  • Koka ultra e holle per te rruar floket e gjata dhe te shkurta pa probleme.

Dyqan Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Geemy 6162 – Makina rroje per meshkuj profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Geemy 6162 - Makina rroje per meshkuj profesionale

Geemy 6162 - Makina rroje per meshkuj profesionale