Makine rroje Profesionale – Geemy – Blerje Online

1,490 L

Gjendje

 • Makine rroje Geemy e thjeshte ne perdorim.
 • Dizajn ergonometrik plot stil.
 • Zhurme e ulet gjate funksionimit te saj.
 • Koka te ndryshme celiku te mprehte 3, 6, 10 dhe 13 mm.
 • Motorr i shpejte.
 • Kohezgjatja e karikimit 8 ore.
 • Pas nje karikimi te plote mund te perdoret per 80 minuta.
 • Tensioni 220-240V
KODI: makine-rroje-geemy-gm-6151 Categories: ,

MAKINE RROJE PROFESIONALE GEEMY GM 6151

Makine rroje Profesionale Geemy 6151

 • Makine rroje Geemy e thjeshte ne perdorim.
 • Dizajn ergonometrik plot stil.
 • Zhurme e ulet gjate funksionimit te saj.
 • Koka te ndryshme celiku te mprehte 3, 6, 10 dhe 13 mm.
 • Motorr i shpejte.
 • Kohezgjatja e karikimit 8 ore.
 • Pas nje karikimi te plote mund te perdoret per 80 minuta.
 • Tensioni 220-240V

  Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makina rroje

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

MAkine rroje profesionale per meshkuj geemy

Makine rroje Profesionale - Geemy - Blerje Online

WhatsApp chat