Makina e qethjes DSP 90062 per meshkuj | Bli Online

1,790 L

Ka stok

  • Stilim te ndryshem per floket dhe te mjekren tuaj
  • Perbehet nga gershere dhe kreher
  • Pastrohet lehtesisht edhe eshte shume praktike ne perdorim
  • Paraqet nje kapacitet energjie per 3W e tension 110-240V

MAKINA E QETHJES DSP 90062

Makina e qethjes DSP 90062 eshte e pershtatshme per nje stilim te bukur ne modelin e flokeve dhe te mjekres suaj. Se bashku me makinen do te gjeni shoqeruar dhe aksesore te ndryshem.

  • Nuk harxhon shume energji dhe nuk bene te mundur irritimin e lekures
  • Lehtesishte e perdorshme
  • Paraqet nje kapacitet energjie per 3W e tension 110-240V
  • Cilesia e garantuar

Porosite online ne Dyqan Taxi me nje cmimi teper ekonomike.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makina e qethjes DSP 90062 per meshkuj | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP 90062 makine rroje dyqan taxi

Makina e qethjes DSP 90062 per meshkuj | Bli Online