Makina e rrojes DSP 60021 per stilimin perfekt te mjekeres

1,790 L

Ka stok

  • Per nje prerje dhe nje modelim te mjekrres
  • E lehte ne perdorim per nje pamje perfekte
  • Pajisja perbehet nga 4 ngjyra te ndryshme
  • Kane nje tension 220-240V dhe nje fuqi 3W, me frekuence 50/60Hz.
KODI: 6971324567064 Kategori: , , ,

MAKINA E RROJES DSP 60021

Makina e rrojes DSP 60021 realizon nje prerje dhe nje modelim perfekt te mjekres suaj fale teheve te saj shume mprehes. Ajo perdoret pa asnje veshtiresi dhe mesohet shume shpejt dhe ju do te jeni ne gjendje ta perdorni si nje profesionist. Kjo makine rroje perbehet nga 4 ngjyra te ndryshme.

MAKINE RROJE PER STILIM PERFEKT TE MJEKRES

  • Per nje prerje dhe nje modelim te mjekrres
  • E lehte ne perdorim per nje pamje perfekte
  • Pajisja perbehet nga 4 ngjyra te ndryshme
  • Kane nje tension 220-240V dhe nje fuqi 3W, me frekuence 50/60Hz.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Makina e rrojes DSP 60021 per stilimin perfekt te mjekeres”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje dsp floke mjeker online ne dyqan taxi

Makina e rrojes DSP 60021 per stilimin perfekt te mjekeres