Gemei 573 – Makine rroje dhe qethje profesionale

1,390 L

Ka stok

Tehet jane ndertuar nga inoksi me cilesi te larte, per efikasitet te persosur te prerjes. Skajet e rrumbullakosura ju mbrojne nga acarimi i fytyres. Tre funksione te ndryshme ne nje makine rroje te vetme. Kujdesuni per pamjen tuaj ne shtepi ne menyre profesionale.

KODI: 6957952205738 Kategori: ,

Gemei 573 – Makine rroje dhe qethje profesionale

Gemei 573 – Makine rroje dhe qethje profesionale

Tehet jane ndertuar nga inoksi me cilesi te larte, per efikasitet te persosur te prerjes. Skajet e rrumbullakosura ju mbrojne nga acarimi i fytyres. Tre funksione te ndryshme ne nje makine rroje te vetme. Kujdesuni per pamjen tuaj ne shtepi ne menyre profesionale.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Gemei 573 – Makine rroje dhe qethje profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Gemei 573 - Makine rroje dhe qethje profesionale

Gemei 573 - Makine rroje dhe qethje profesionale