V-162 | Makine rroje per meshkujt VGR | Bli Online

3,490 L

Ka stok

  • Marka : VGR
  • Modeli : V-018
  • Perbere nga aksesore te ndryshem.
  • Punon 180 minuta pa nderprerje pa energji elektrike.
  • Tensioni: 100-240V, Frekuenca 50-60Hz dhe Fuqia: 10W.

KODI: V-162 Kategori: , ,

MAKINE RROJE PER MESHKUJ VGR 

Me kete makineri nuk do e keni me te nevojshme te shkoni ne sallone te shtrenjat dhe kryeni shpenizme pa fund per kurimin e flokeve apo mjekres suaj. Nje gje te tille mund ta realizoni ne menyre ideale edhe vet, ne shtepite tuaje fale makines se rrojes nga marka VRG V-162.

MAKINE QETHJE – HAIR CLIPPER V-162

Makine qethje per meshkuj teper e lehte ne perdorimin e saj. Me koka te ndryshme krehje, te cilat kane ne perberjen e tyre teha te mprehte dhe te pandryshkshme. Kjo makineri mundeson nje prerje te sigurte e teper efikase per floket dhe mjekren tuaj.

Paketimi ne brendesi te tij ka kreherat me gjatesi dhe funksione te ndryshme, nje furce per te bere pastrimin e pajisjes, karikuesin dhe vajin.

Per nje lehtesim pas cdo perdorimi ju mund te lani ato e me pas t’i lejoni qe te thaheni normalisht.

Makina e qethjes ka nje madhesi te atille e cila mund te merret me vete kudo, keshtu ju do te mbeteni perhere te kuruar dhe me nje pamje te fresket.

Makina e rrojes gjendet ne ngjyren blu e kombinuar me goldin, e cila i jep nje pamje moderne edhe fine.

Ne kete makineri qethje do te gjeni gjithashtu edhe nivele shpejtesie te ndryshme e cila ju jep mundesine te zgjidhni midis tyre.

Makina arrin te depertohje edhe ne pjeset me te veshtira per t’u qethur edhe stiluar.

PErfekte per nje floke dhe mjeker te kuruar!

SPECIFIKAThair trimmerVGR v 162 bli online dyqan- axi

Dimensionet : 3 / 6 / 9 / 12 mm.

Nuk shkakton irritime me lekuren.

Perbehet nga koka me funksione te ndryshme prej celiku.

Me bateri te rikarikueshme.

Tensioni: 100-240V dhe frekuenca 50-60Hz.

Koha e plote e karikimit: 3 ore.

Koha e perdorimit pa nderpreje : 180 minuta

Fuqia: 10W.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg  dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

,

Be the first to review “V-162 | Makine rroje per meshkujt VGR | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hair trimmerVGR v 162 bli online dyqan- axi

V-162 | Makine rroje per meshkujt VGR | Bli Online