Makine rroje Profesionale Igemei 825 | Hair clipper

1,990 L

Ka stok

Dizajn ergonometrik per perdorim sa me te rehatshem.
Makine qethje e rikarikueshme me koka precize te mprehta.
Motor i fuqishem i nje performance te larte.
KODI: hair-clipper-igemei-825 Kategori: ,

Makine rroje Profesionale Igemei 825 | Hair clipper

Makine rroje Profesionale Igemei 825 per meshkuj | Hair clipper

Meshkujt jane te detyruar te presin floket shume here me shpesh sesa grate. Keshtu qe eshte me fitimprurese dhe e pershtatshme qe te dispononi nje makine qethese personale.
Komandojeni vete ju si keni dashur perhere te keni modelin e flokeve. Do te gjeni cdo gje qe eshte e nevojshme per nje prerje flokesh te persosur. Kater koka te ndryshme per pjese dhe modele te ndryshme ne pamjen tuaj.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine rroje Profesionale Igemei 825 | Hair clipper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine rroje Profesionale Igemei 825 per meshkuj | Hair clipper

Makine rroje Profesionale Igemei 825 | Hair clipper