V-032 | Makine qethese VGR per meshkujt | Bli Online

3,990 L

Ka stok

  • Kjo makine eshte e perbere prej metalik dhe aluminit.
  • Tensioni 110v-240v.
  • Ekran dixhital LED.
  • Shpejtesia motorrike 6400-6900 RPM.
  • Perbehet nga kater lloje te ndryshme kreheresh.

MAKINE QETHESE VGR V-032 

Thuaji lamtumire sallone te shtrenjta dhe shpenzimeve te panumerta. Makine e qethjes e re nga VGR ofron zgjidhjen qe duhet per mjekren edhe floket tuaja.

Ajo vjen me perberje çeliku të pandryshkshëm, i cili eshte miqësore për lëkurën dhe nuk krijon acarime apo alergji ne te.

Makina perbehet nga aksesore te ndryshem te cilet ofrojne gjothashtu prerej apo stilime te ndryshme per mjekren apo floket. Keta aksesore jane te perbere nga gjatesi te ndryshme ne varesi te nevojes qe kane floket apo mjekra juaj.

Makina ka nevoje te karikohet 2 ore te plota per te punuar me pas per 90 minuta pa nderprerje pa pasur nevoje per energji elektrike.

Ajo punon vetem ne floke dhe mjeker te thate. Nuk rekomandohet qe ta perdoni ne floke apo mjeker te njome.

Kjo makine ofron lehtesim ne pastrim edhe perdorim.

Nuk do t’ju duhet per ta pervetesuar dhe te beni perdorues mjaft te mire te saj.

MAKINE RROJE PER MESHKUJTAll metal Professional hair elektrike qethje mjeker floke meshkujt bli online dyqan taxi

Tensioni 110v-240v.

Ekran dixhital LED.

Shpejtesia motorrike 6400-6900 RPM.

Bateri li-jon 2000 mA.

Perbehet nga kater lloje te ndryshme kreheresh.

Material alumini dhe metalik ne te gjithe strukturen e saj.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “V-032 | Makine qethese VGR per meshkujt | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

All metal Professional hair elektrike qethje mjeker floke meshkujt bli online dyqan taxi

V-032 | Makine qethese VGR per meshkujt | Bli Online