DSP Hair clipper | Makine rroje Profesionale

1,800 L

Ka stok

Specifikat | 
Marka | DSP
Modeli | F-900153
Tensioni | 220-240V
Frekuenca | 50-60Hz
Power | 10W
Koka me permasa | 3, 6, 9, 12mm
KODI: dsp-hair-clipper-makine-rroje Kategori: ,

DSP Hair clipper 900153

 

 

Projektuar posacerisht per prerje precize te fokeve fale teheve te celikut inoks. Eshte i rehatshem per t’u perdorur dhe deperton lehtesisht ne zona te ndryshme. Per te pasur nje prerje efektive te flokeve permes tehave preji celiku inoksi ju sherben kjo pasijsje. Mund te perdoret duke e vendosur ne prize, me dy ngjyra te ndryshme.
Specifikat | 
Marka | DSP
Modeli | F-900153
Tensioni | 220-240V
Frekuenca | 50-60Hz
Power | 10W
Koka me permasa | 3, 6, 9, 12mm

Dyqan Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prej jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “DSP Hair clipper | Makine rroje Profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP Hair clipper | Makine rroje Profesionale

DSP Hair clipper | Makine rroje Profesionale