Tostere grill per skuqje DSP-KC1049 | Bli Online

3,490 L

Ka stok

 • Pergatit ushqime te thekura dhe te skuqura shume shpejt
 • Material Grill
 • Antingjites
 • Tre pllaka te ndryshme qe vendosen dhe hiqen lehtesisht
 • Rezistente ndaj mbinxehjes
 • Perdoret edhe si skare

 

TOSTERE DSP KC-1049

Eshte ideal per te pergatitur ushqim te shpejte kur nuk keni mjaftueshem kohe te gatuani apo kur doni ushqime te skuqura edhe te thekura. Tosti eshte i perbere nga materiali i grilles duke e bere ate anti-ngjites dhe te lehte per t’u pastruar nga ju pa perdorur asnje sforco. Ky tost eshte i perbere nga tre pllaka te ndryshme te cilat mund t’i hiqni dhe t’i vendosni sa here te deshironi para se te gatuani.

Ai e fillon procesin e vet sapo ndizet drita e kuqe.

Produkti eshte rezistente ndaj mbinxehjes.

Ju mund te perdorni edhe ne forme skare.

TOSTIER GRILL PER SKUQJE

 • Pergatit ushqime te thekura dhe te skuqura shume shpejt
 • Material Grille
 • Antingjites
 • Pastrohet lehtesisht
 • Tre pllaka te ndryshme qe vendosen dhe hiqen lehtesisht
 • Indikatore tregues
 • Rezistente ndaj mbinxehjes
 • Perdoret edhe si skare

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Tostere grill per skuqje DSP-KC1049 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp sanduich maker multifunksional antingjites dyqan taxi

Tostere grill per skuqje DSP-KC1049 | Bli Online