Toster DSP KC 1007 per biskota te shpejta ne shitje online

2,800 L

Ka stok

  • Ne kete tostier pllakat jane ne forme rrethore
  • Me nje material anti-ngjitje
  • Pastrim i lehte dhe praktik
  • Ka 12 pllaka per pergatitjen e biskotave ose embelsirave te ndryshme
  • Nuk ze hapesire te madhe ne kuzhine tuaj
  • Ngjyre e bardhe

TOSTER DSP KC 1007

Toster DSP KC 1007 per biskota te shpejta produkti ideal qe te gatuajne edhe femijet, jo vetem te rriturit, sa here qe te deshirojne, fal thjeshtesise dhe sigurise qe jep ne perdorim. Tosteri eshte i perbere nga disa pllaka ne forme rrethore te cilat nuk jane ngjitese fale materialit me cilesi teper te larte.

Me anti-ngjitjen ju menjehere besoj e kuptuat qe nuk do ta keni aspak te veshtire edhe ta pastroni ate pa stres pasi te perfundoni se pergatituri embelsirat tuaja.

TOSTERI PER PERGATITJEN E BISKOTAVE

Nuk ju duhet shume per t’i pergatitur, mjafton te beni brumin ta vendosni ne toster, t’i lyeni pak me vaj dhe t’i lini te piqen dhe pas disa minutash embelsirat do te jene gati per t’u shijuar nga te githe pjestaret e familjes. Pasi ky produkt arrin te beje deri ne 12 embelsira ne nje kohe te njejte.

Produkti perbehet nga disa kembe te cilat puthiten mjaft mire me siperfaqen ne te cilen e vendosni dhe nuk rreshqasin. Procesi i tosterit kuptohet qe ka filluar sapo drita qe gjendet ne pjesen e jashtme te tij behet e kuqe.

Ai eshte ne ngjyren moderne te bardhe, e cila eshte e pershtatshme per cdo lloj kuzhine, ka nje peshe te lehte dhe nuk ze shume hapesire ne kuzhine.

Perbehet nga disa pllaka ne forme rrethore

Eshte i veshur nga material anti-ngjitje

Pastrim i lehte dhe praktik

Ka 12 pllaka per pergatitjen e embelsirave

Ka nje peshe te lehte dhe nuk ze hapesire ne kuzhine

Ngjyre e bardhe

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg.

Detaje Produkti

Pesha 3 g/kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Toster DSP KC 1007 per biskota te shpejta ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Toster DSP KC 1007 per biskota te shpejta dyqan taxi

Toster DSP KC 1007 per biskota te shpejta ne shitje online