Sanduich Maker | Tostier Sokany per Sanduic

1,990 L

Ka stok

I perkryer per dhomat e konvikteve dhe kuzhinat komode, mund te pjeke 4 copa buke njekohesisht ne menyre te barabarte, nderkohe qe pjatat jo ngjitese te tij vulosen ne perberesit tuaj.

SOKANY SANDUICH MAKER

Sanduich Maker Sokany | Tostier per Sanduic

Tostier me veshje revolucionare!
Material i forte i cili i reziston temperaturave te larta dhe ofron mbrojte nga mbinxehja gjate perdorimit te tij.

Beni Sanduic te persosur me djathe dhe te pjekur ne menyren perfekte ne shtepine tuaj brenda disa minutash. 
Sokany Sanduich Maker i perkryer per dhomat e konvikteve dhe kuzhinat komode, mund te pjeke 4 copa buke njekohesisht ne menyre te barabarte, nderkohe qe pjatat jo ngjitese te tij vulosen ne perberesit tuaj.

Pastrimi i tij nuk mund te jete me i lehte se kaq, kjo fale pllakave te tij jo ngjitese. Thjeshte pastrojini ato me nje pecete te lagur pasi te jene ftohur. Ky tostier per sanduic do te jete gati per perdorimin e rradhes. Nuk merr aspak hapesire ne kuzhinen tuaj. Mund ta vendosni dhe ne raft pas perdorimit dhe pastrimit te tij.

Krijoni ushqimet e shpejta ne kohe rekord me Sokany Tostier!
Pergatisni ushqime te ndryshme si sanduice, omlete, toster etj. Eshte jashtezakonisht e lehte per t’u perdorur. Drita ne krye te saj njofton se kur ushqimi juaj eshte gati. Mengjeset tuaja nuk do te jene me me pertesen e pergatitjes se ushqimit. Ju mund te vendosni mengjesin ne tostier dhe nderkohe te beheni gati per pune, drita treguese ju njofton kur ushqimi eshte gati pa e humbur vlerat e tij ushqyese.

Sanduich Maker Sokany

Sokany Sanduich maker tostier per sanduic

Specifikat Teknike

Marka: Sokany
Modeli: HY-903
Tensioni: 220V
Kapaciteti: 2 deri ne 4 copa buke
Frekuenca: 50/60 Hz
Fuqia: 1400W


Dyqan Taxi | Porosi Online te sigurta dhe me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Tostiere

Be the first to review “Sanduich Maker | Tostier Sokany per Sanduic”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sanduich Maker | Tostier Sokany per Sanduic