Sokany Hand Blender | Blender Dore me 2 nivele

1,800 L

Ka stok

Karakteristika

2 pale grepa.
Thika celiku inoks 304.
3 nivele shpejtesie per perzierje.
Teper i lehte per t’u cmonutar.
Dizajn doreze ergonometrike per perdorim me te lehte.
Motorr 250W.

SOKANY HAND BLENDER

Sokany Hand Blender | Blender Dore

Gjithcka qe ju duhet per te pergatitur me shpejt vaktet tuaja. Ju mund te perzieni ushqimin direkt ne tenxhere, ose mund te perdorni tas apo ene te ndryshme. Thika celiku inoks me shpejtesi te rregullueshme me 2 nivele ne varesi te perberesve qe do te gatuani.

Thjeshte vendosni ushqimet tuaja per t’u perzier, copetuar dhe rrahur, apo per te bere pure ne tenxheren tuaj. Ne kete menyre ju do te kurseni kohe dhe nuk do te beni shume rremuje ne kuzhine. Pasi te keni perfunduar mjafton ta pastroni me uje te bollshem. Nuk merr hapesire ne kuzhinen tuaj mund ta vendosni ne sirtar, ose ne raftet e dollapit tuaj ne kuzhine.

Sokany Blender Dore qe kombinon 2 pajisje ne nje te vetme, bledner per supa te shijshme dhe kremoze per ju dhe femijet tuaj, por dhe nje mikser fantastik per pergatitjen e embelsirave me shije te ndryshme.

Blender per perzierjen e kremrave te ndryshem qe ju duhen per pergatitjen e vakteve te shijshem. Me nje motorr me fuqi 250W dhe me 2 nivele shpejtesie eshte perfekt per perzjerjen e miellit, vezeve apo dhe brumin e holle te krepave.
Nuk ka me lodhje dhe rremuje ne kuzhinen tuaj. Gjithcka do te jete perfekte dhe ne nje kohe me te shkurter.

Sokany Hand Blender | Blender Dore

Karakteristika

2 pale grepa.
Thika celiku inoks 304.
3 nivele shpejtesie per perzierje.
Teper i lehte per t’u cmonutar.
Dizajn doreze ergonometrike per perdorim me te lehte.
Motorr me fuqi 250W.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Sokany Hand Blender | Blender Dore me 2 nivele”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sokany hand blender blender dore

Sokany Hand Blender | Blender Dore me 2 nivele