BLENDER DORE

Blender dore te modeleve te ndryshme ne shitje online

 • blender dore juice cup mini shtrydhese frutash power bank

  Blender Dore Juice Cup | Mini Shtrydhese Frutash

  Materiali: Plastik e testuar per sigurine e ushqimeve dhe celiku inoks
  Permasat: 10*3.2*3.2inch
  Pesha: 650g
  Kapaciteti: 420ml
  Kapaciteti i baterise: 4800mAh, 3.7V
  Koha e karikimit: 2-4 ore
  Nese eshte e karikuar plotesisht mund te perdoret deri ne 20 here dhe me shume
  Koha e shtrydhjes: Pothuajse 20 sekonda
  Kur te jete e karikuar plotesisht drita LED do te jete ne ngjyre te kuqe dhe blu kur eshte gati per perdorim.

  1,890 L
 • blender dore best hand for smoothies

  Blender Dore Syntrox | Best For Smoothies

  Fuqia: 300 vat
  Tensioni: 220 240 V
  Frekuenca: 50/60 Hz
  Dimensionet: 35 cm*37 cm* 6.5 cm

  1,890 L
 • best hand blender mixer ushqimi

  Hand Blender Haeger | Mixer Ushqimi

  Pasi të keni përfunduar pergatitjen e ushqimeve tuaj, thjeshtë pastroni thikën me një pecetë të njomë (pjesa e sipërme nuk mund të çmontohet, bëni kujdes që të mos laget me ujë). Nje produkt me permasa te tilla eshte i vogel dhe nuk do te marr hapesire ne dollapin tuaj.

  3,190 L
 • sokany hand blender blender dore

  Sokany Hand Blender | Blender Dore me 2 nivele

  Karakteristika

  2 pale grepa.
  Thika celiku inoks 304.
  3 nivele shpejtesie per perzierje.
  Teper i lehte per t’u cmonutar.
  Dizajn doreze ergonometrike per perdorim me te lehte.
  Motorr 250W.

  1,800 L

Main Menu