Blender Dore Syntrox | Best For Smoothies

1,890 L

Ka stok

Fuqia: 300 vat
Tensioni: 220 240 V
Frekuenca: 50/60 Hz
Dimensionet: 35 cm*37 cm* 6.5 cm

KODI: hand-blender-syntrox Kategori: , , Etiketime: ,

BLENDER DORE SYNTROX

Blender Dore | Best Hand mixer For Smoothies

Blender dore i markes SYNTROX .
Cilësi e mirë e motorrit, mund të rrotullohet fort me një tehe të mprehtë dhe të tingullit të butë, të bërë nga çeliku i qendrueshem, kështu që nuk është e lehtë të ndryshket.

Nuk ka nevojë të shqetësoheni për të prerë, copëtuar ose trazuar përbërësit e ushqimit në mënyrë të përsosur. Tashmë ekziston një kontrollues i lirë dhe i përballueshëm nga Syntrox që do t’ju ndihmojë të bëni detyrat e shtëpisë tuaj. Prodhuar nga çeliku i pandryshkshëm me cilësi të lartë, kursen energji elektrike, të sigurt dhe të lehtë për t’u përdorur. Duke u shnderruar ne një produkt shumë të kërkuar nga amvisat sepse procesi i gatimit është më i lehtë dhe më i shpejtë. Për më tepër, forma është unike, e thjeshtë dhe praktike për t’u përdorur dhe ruajtur.

Blender dore e lirë multifunksionale e markës SYNTROX me cilësi të lartë, të lehtë, të sigurt dhe praktik për të ndihmuar në zbutjen e ushqimit.

Përparësitë e këtij blenderi jane ky mund të përdoret ne çdo enë, të madhe dhe të vogël, dhe jo të mundimshme në larje. Ky blender dore mund të presë përbërësit si perime, mish, qepë, djathë të fortë etj.

Blender Dore Syntrox | Hand Mixer For Smoothies

Best hand blender dore for smoothies

Karakteristikat:

-Eshtë në gjendje të bëjë ushqim për bebe, të shkatërrojë perime te forta, erëza gatimi etj.
-Ky punues dore është shumë i lehtë për t’u përdorur dhe praktik.
-Përzierësi i dorës është gjithashtu i pajisur me një teh të mprehtë që është i ngopur, rezistent ndaj ndryshkut dhe i qëndrueshëm, dhe ka kontroll të shpejtësisë te larte.

Specifikimet Teknike

Fuqia: 300 vat
Tensioni: 220 240 V
Frekuenca: 50/60 Hz
Dimensionet: 35 cm*37 cm* 6.5 cm


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Blender Dore Syntrox | Best For Smoothies”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender dore best hand for smoothies

Blender Dore Syntrox | Best For Smoothies