Blender Dore Juice Cup | Mini Shtrydhese Frutash

1,890 L

Ka stok

Materiali: Plastik e testuar per sigurine e ushqimeve dhe celiku inoks
Permasat: 10*3.2*3.2inch
Pesha: 650g
Kapaciteti: 420ml
Kapaciteti i baterise: 4800mAh, 3.7V
Koha e karikimit: 2-4 ore
Nese eshte e karikuar plotesisht mund te perdoret deri ne 20 here dhe me shume
Koha e shtrydhjes: Pothuajse 20 sekonda
Kur te jete e karikuar plotesisht drita LED do te jete ne ngjyre te kuqe dhe blu kur eshte gati per perdorim.

BLENDER DORE JUICE CUP

Blender Dore Juice Cup | Mini Shtrydhese Frutash dhe Power Bank ne Dyqan Taxi 

Shtrydhese Frutash Portative ka mini bateri te rimbushme me porte USB. Eshte e pershtatshme per natyre, udhetime pazar dhe cdo vend tjeter qe ju deshironi. Fale Blender Juice Cup ju mund te beni smoothie, leng frutash, ushqim plot vitamina per femijet tuaj. Kete produkt ju mund ta perdorni dhe si nje shishe uji. Materiali i papershkueshem nga uji e ben ate lehtesisht te pastrueshem. Blender dore Juice Cup ka nje funksion mbrojtje te dyfishte, ku kjo shtrydhese frutash fiksohet plotesisht ne baze te saj për të punuar.

blender dore juice cup ne dyqan taxi shtrydhese frutash

Karakteristika

Motorr i importuar me fuqi te larte.
Furce Celiku Inoks, i mprehte dhe i qendrueshem.
Dizajni unik i mbajtjes ne litar, i levizshem, praktik. Mund ta merrni kudo me vete.
Material silikoni i qendrueshem dhe i sigurte per perdorim.
Mund ta perdorni dhe si nje shishe uji.

Shijoni lengun tuaj te frutave ne cdo kohe dhe kudo!

 

 

Keshille: Blender Juice Cup nuk mund te perdoret si Power Bank gjate kohes qe ju po e perdorni si nje shtrydhese frutash. Pasi te keni perfunduar pergatitjen e lengjeve tuaj atehere mund te karikoni pajisjet qe ju nevojiten.

Blender Dore & Power Bank

shtrydhese frutash juice cup blender dore ne dyqan taxi power bank

Blender Dore Juice Cup | Mini Shtrydhese Frutash dhe Power Bank ne Dyqan Taxi

Specifikat

Materiali: Plastik e testuar per sigurine e ushqimeve dhe celiku inoks
Permasat: 10*3.2*3.2inch
Pesha: 650g
Kapaciteti: 420ml
Kapaciteti i baterise: 4800mAh, 3.7V
Koha e karikimit: 2-4 ore
Nese eshte e karikuar plotesisht mund te perdoret deri në 20 here dhe më shumë
Koha e shtrydhjes: Pothuajse 20 sekonda
Kur te jete e karikuar plotesisht drita LED do të jete ne ngjyre te kuqe dhe blu kur është e karikuar plot e gati per perdorim.


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne  Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online
Transport në të gjithë qytetet e Shqiperise

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Blender Dore Juice Cup | Mini Shtrydhese Frutash”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender dore juice cup mini shtrydhese frutash power bank

Blender Dore Juice Cup | Mini Shtrydhese Frutash