Hand Blender Haeger | Mixer Ushqimi

3,190 L

Ka stok

Fuqi: 800W
Tensioni: 220-240V 50/60 Hz
Lloji i Motorrit: DC
Shpejtesia e Rrotullimit: 10000-14500 RPM
Niveli i Zhurmes: <70 db
Mbrojtje nga Mbinxehja
Kapaciteti i Furres se Blenderit: 500ml
Kapaciteti i Tasit te therrmimit: 600ml
Gjatesia e Kordonit: 1 meter

KODI: 25111902 Kategori: , Etiketime: , ,

HAND BLENDER HAEGER HG-280

Best Hand Blender | Mixer Ushqimi Haeger

Blender Ushqimi i shpejtë dhe i thjeshtë për tu përdorur, ideale për përzjerje, miksim dhe pure. Materiale shumë cilësore dhe dorezë praktike. Fuqia: 800W e cila ju kursen kohe energji dhe para. Mund të përdoret direkt në tenxhere ose në tasin qe ai disponon apo dhe tasa te tjere.

Pregatisni vakte të shijshme 

Hand Blender Haeger me një fuqi 800 W efiçente dhe shumë e thjeshtë në përdorim, për pregatitjen e pureve të ndryshme, supës apo ushqimeve për bebe. Ju mund te pergatisni ushqime te shendetshem pa i humbur  asnje vitamine. Dorezë ergonomike praktike dhe e sigurtë për tu përdorur, kabëll i gjatë deri ne 1 meter për më shumë lehtësi në përdorim.

Lehtësi në përdorim dhe pastrim

Pasi të keni përfunduar pergatitjen e ushqimeve tuaj, thjeshtë pastroni thikën me një pecetë të njomë (pjesa e sipërme nuk mund të çmontohet, bëni kujdes që të mos laget me ujë). Nje produkt me permasa te tilla eshte i vogel dhe nuk do te marr hapesire ne dollapin tuaj.

Ky Blender Dore mbi te gjitha mundesine te pergatisni deri ne detaje cdo gje rreth gatimeve tuaja.

Best Hand Blender | Mixer Ushqimi

hand blender mixer ushqimi

Specifikimet Teknike

Fuqi: 800W
Tensioni: 220-240V 50/60 Hz
Lloji i Motorrit: DC
Shpejtesia e Rrotullimit: 10000-14500 RPM
Niveli i Zhurmes: <70 db
Mbrojtje nga Mbinxehja
Kapaciteti i Furres se Blenderit: 500ml
Kapaciteti i Tasit te therrmimit: 600ml
Blender me Gjatesi te Kordonit: 1 meter


Blerje Online me Vetbesim vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Blender

Be the first to review “Hand Blender Haeger | Mixer Ushqimi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

best hand blender mixer ushqimi

Hand Blender Haeger | Mixer Ushqimi