Tostier multifunksionale DSP KC 1051 A | Blerje online

4,800 L

Ka stok

  • Pergatitjen e nje ushqimi shume te shpejte
  • Me nje rezistence te larte ndaj nxehtesise
  • Mund te sherbej edhe si nje skare per te pjekur produkte te ndryshme
  • Fal pllakave te qeramikes mund te pergatisni nje tost ose sanduich
  • Nuk harxhon energji duke ofruar nje ushqim te shendetshem dhe pa kosto

TOSTIER DSP KC 1051 A

Tostier DSP KC 1051 A eshte nje paijsje kuzhine shume e domosdoshme edhe e nevojshme qe duhet te jete patjeter ne kuzhine tuaj, nese doni te pergatisni nje ushqim te shpejte por edhe te shijshem per nje kohe shume te shkurter.

TOSTER ELEKTRIK MULTIFUNKSIONALE 

Tosteri eshte i perbere prej materialit te aluminit duke e bere ate shume rezistent ndaj temperaturave te larta. Pllakat e e tij jane anti-ngjitese duke i bere ushqimet te gatuhen shume mire me te gjitha vlerat ushqyese te tyre. Ju do ta keni akoma me te thjeshte ta pastroni pa perdorur asnje lloj sforco nga ana juaj dhe pa stres sepse ne te nuk mbetet asnje ushqim.

Tosteri elektrik e luan mjaft mire edhe rolin e skares duke siguruar nje skuqje dhe thekje perfekte. Ju keni mundesi ta kontrollini temperaturen e tij sipas deshires suaj. Ai nuk harxhon energji elektrike duke ofruar nje pergatitje te nje ushqimi te shendetshem edhe pa kosto.

Tosteri ka dy doreza te cilat jane rezistente ndaj nxehtesise edhe mund t’i prekni sa here te deshironi gjate gatimit per te pare se si po gatuhen ushqimet e vendosura ne te.

TOSTIER PER THEKJE TE PERSOSUR

Pergatit ushqimin shpejt duke i ruajtur te gjitha vlerat ushyese

I perbere nga pllaka antingjitje

Eshte i lehtre ne perdorim dhe prakti ne pastrim

Rezistence te larte ndaj nxehtesise

Sherben ne rolin e skares

Specifikat e tij jane 220-240V~50/60Hz, 1200W

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Tostier multifunksionale DSP KC 1051 A | Blerje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

toster multifunksionale dsp DSP KC 1051 A antingjites ne shitje online dyqan taxi

Tostier multifunksionale DSP KC 1051 A | Blerje online