Tostier – Burgerim Sandwich Maker – Dyqan Online

2,990 L

Ka stok

  • Marka: Burgerim
  • Modeli: BG-6584
  • Fuqia: 1100-1300W
  • Tensioni: 220-240V
  • Frekuenca: 50/60HZ
KODI: gi-tostier-burgerim-BG-6584 Kategori: ,

TOSTIER – BURGERIM BG-6584

Tostier – Burgerim Sandwich Maker – Dyqan Online

Pergatisni toste te shijshem dhe brenda pak minutash. Pllaka e tostierit nuk ngjit dhe shperndan nxehtesine ne menyre te njetrajtshme ne te gjithe tostin duke e pergatitur ate ne kohe rekord. Pjesa e jashtme e pajisjes eshte e perbere nga celik inoksi i cilesise se larte. Ky material e ben ate rezistente ndaj nxehtesise, gervishjeve dhe konsumit. Tostieri eshte i mbrojtur nga qarku i shkurter, luhatjet e tensionit dhe mbinxehja.

Kjo pajisje ofron komoditet ne perdorim dhe lehtesi ne pastrim.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Tostiere

Be the first to review “Tostier – Burgerim Sandwich Maker – Dyqan Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tostier burgerim

Tostier - Burgerim Sandwich Maker - Dyqan Online