Sonifer Sanduich Maker – Tostier – Dyqan Online

1,890 L

Gjendje

Berja e sanduiceve te thekur me mbushje te personalizuara eshte bere mjaft e lehte dhe e pershtatshme me kete tostiere.
Pjata qeramike jo toksike ju lejon te beni sanduice te shendetshem per mengjes, darke ose vakte midis.
KODI: sonifer-sanduich-maker-sf-6044 Categories: , ,

SONIFER SANDUICH MAKER SF-6044

Toaster Sonifer Sanduich Maker

Berja e sanduiceve te thekur me mbushje te personalizuara eshte bere mjaft e lehte dhe e pershtatshme me kete tostiere.
Pjata qeramike jo toksike ju lejon te beni sanduice te shendetshem per mengjes, darke ose vakte midis.
Specifikat Teknike
Tensioni: 220-240V
Frekuenca: 50/60Hz
Fuqia: 750W


Dyqan Taxi | Zgjedhja me e mire per ju!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tostiere

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

sonifer sanduich maker toster

Sonifer Sanduich Maker - Tostier - Dyqan Online

WhatsApp chat