Tostier DSP KC 1051 per kuzhinen tuaj ne shitje online

4,900 L

Ka stok

  • Me nje zgare ne te dyja anet eshte mjaft e pershtatshme dhe per te bere sandwich ose tost
  • Fale termostatit  dhe llampes se kontrollit eshte e lehte te kontrolloni temperaturen
  • Mund te kontrolloni dhe kohen e gatimit
  • Perbehet nga material jo ngjites
  • Mund te pastrohet lehtesisht

TOSTIER DSP KC 1051

Tostier DSP KC 1051 eshte nje ene kuzhine shume e domosdoshme edhe e nevojshme qe duhet te jete patjeter ne kuzhine tuaj, nese doni te pergatisni nje ushqim te shpejt por edhe te shijshem per nje kohe shume te shkurter. Me cilesine me te mire dhe cmimin me ekonomik porosit ne Dyqan Taxi.

TOSTER PER KUZHINEN TUAJ

Tosteri eshte i perbere prej materialit te aluminit duke e bere ate shume rezistent ndaj temperaturave te larta. Pllakat e e tij jane anti-ngjitese duke i bere ushqimet te gatuhen shume mire me te gjitha vlerat ushqyese te tyre. Ju do ta keni akoma me te thjeshte ta pastroni pa perdorur asnje lloj sforco nga ana juaj dhe pa stres sepse ne te nuk mbetet asnje ushqim.

TOSTER ELEKTRIK NE ROLIN SKARES

Tosteri elektrik e luan mjaft mire edhe rolin e skares duke siguruar nje skuqje dhe thekje perfekte. Ju keni mundesi ta kontrollini temperaturen e tij sipas deshires suaj. Ai nuk harxhon energji elektrike duke ofruar nje pergatitje te nje ushqimi te shendetshem edhe pa kosto. Tosteri ka dy doreza te cilat jane rezitente ndaj nxehtesise edhe mund t’i prekni sa here te deshironi gjate gatimit per te pare se si po gatuhen ushqimet e vendosura ne te. Specifikat e tij jane 220-240V~50/60Hz, 1200W.

TOSTERI 

Perbehet nga materiali i aluminit

Rezistent ndaj temperaturave te larta

Pllaka antingjitje qe ruajne te gjitha vlerat ushqyese te ushqimit

Pastrim i thjesht dhe komod

Sherben edhe si skare

I perbere nga dy doreza

Specifikat e tij jane 220-240V~50/60Hz, 1200W

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Tostier DSP KC 1051 per kuzhinen tuaj ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tostier DSP KC 1051 per kuzhinen tuaj ne shitje online Dyqan Taxi

Tostier DSP KC 1051 per kuzhinen tuaj ne shitje online