Toster Sokany me 2 ndarje – Tostiere per Sanduic

1,890 L

Ka stok

Kapacitet per 2 sanduic.
Material celiku inoks.
Doreze e ftohte me material mbrojtes nga nxehtesia.
Drite lajmeruese ndezur/fikur.
Permasa kompakte, mund ta pozicionin dhe vertikalisht.
Specifikat
Modeli: AK C021
Tensioni: 220V
Frekuenca: 50-60Hz
Fuqia: 750W
Kapaciteti: 2 sanduica njekohesisht

TOSTER SOKANY AK C021

Tostiere per sanduic – Toster Sokany me 2 ndarje – Sanduich Maker

Gatime te shpejta dhe te shendetshme, pergatitur nga vete ju ne shtepi brenda disa minutave. Mengjeset do te marrin nje kuptim tjeter. Vonesat per ne pune nuk do te ekzistojne me, te pakten nga konsumimi i mengjesit jo. Pllaka jo ngjitese te cilat pastrohen me nje pecete te lagur lehtesisht.

  • Kapacitet per 2 sanduic.
  • Toster Sokany me material celiku inoks.
  • Doreze e ftohte me material mbrojtes nga nxehtesia.
  • Drite lajmeruese ndezur/fikur.
  • Permasa kompakte, mund ta pozicionin dhe vertikalisht.
Specifikat | Sokany Sanduich Maker
Modeli: AK C021
Tensioni: 220V
Frekuenca: 50-60Hz
Fuqia: 750W
Kapaciteti: 2 sanduica njekohesisht


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tostiere

Be the first to review “Toster Sokany me 2 ndarje – Tostiere per Sanduic”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Toster Sokany me 2 ndarje - Tostiere per Sanduic

WhatsApp chat