Toster DSP KC-1058 per Waffles shume te shijshme | Bli Online

2,600 L

Ka stok

 • Tosteri eshte i perbere nga nje material qe nuk ngjit
 • Shume i lehte per t’u pastruar
 • Pjek nga te dyja anet
 • Produkti ka dy indikatore qe tregojne se kur brumi eshte bere gati
 • Pajisja hapet ne 180 grade celcius
 • Mund ta kontrolloni temperaturen sa here qe te deshironi
 • Specifikat: 220-240V~50/60Hz, 750W
KODI: KC1058 Kategori: , ,

TOSTER PER PERGATITJEN E WAFFLES 

Toster per pergatitjen e Waffles ju vjen ne ndihme per te pergatitur embelsiren tuaj te preferuar, te cilat mund t’i pergatisni ne shume pak minuta. Tosteri perbehet nga pllaka ne forme katroresh te vegjel , te cilat jane antingjitje duke ju ofruar waffle me shije.

TOSTER DSP PER WAFFLES SHUME TE SHIJSHME

 • Shume i lehte per t’u pastruar
 • Pjek nga te dyja anet
 • Produkti ka dy indikatore qe tregojne se kur brumi eshte bere gati
 • Pajisja hapet ne 180 grade celcius
 • Mund ta kontrolloni temperaturen sa here qe te deshironi
 • Tensioni 220-240V Frekuenca 50/60Hz Fuqia 750W

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Toster DSP KC-1058 per Waffles shume te shijshme | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP-KC1058-Waffle-Makers-Cake-Elektrike-Kuzhine-Embelsira-Dyqan-Taxi

Toster DSP KC-1058 per Waffles shume te shijshme | Bli Online