Toster Sonifer – Best Toaster ne shitje online

1,790 L

Gjendje

Specifikat 
 • 5 nivele shpejtesie
 • 2 hapesira per tost
 • Fikje automatike
 • Fuqia: 750W
 • Funksionet: Pjekje, ngrohje, ringrohje.
 • Tensioni: 220V
 • Fuqia: 600-700 Wat
KODI: sonifer-toaster-sf-6005 Categories: , ,

TOSTER SONIFER – BEST TOASTER SF – 6005

Best Toaster ne shitje online – Toster Sonifer

Buke e thekur e shijshme sipas preferencave tuaja. Dizajn i kendshem dhe shume praktik, jo vetem ne perdorim por edhe ne pastrim.
Specifikat 
 • 5 nivele shpejtesie
 • 2 hapesira per tost
 • Fikje automatike
 • Fuqia: 750W
 • Funksionet: Pjekje, ngrohje, ringrohje.
 • Tensioni: 220V
 • Fuqia: 600-700 Wat

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Thekese Buke

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

toaster sonifer thekese buke

Toster Sonifer - Best Toaster ne shitje online

WhatsApp chat