Toster elektrik DSP KC 1061 per sanduich | Bli Online

3,390 L

Ka stok

  • Tostieri perbehet me dy forma te ndryshme
  • Me nje material me pllaka antingjitese qe pastrohen lehtesishte
  • Nuk ze shume hapesire ne kuzhinen tuaj
  • Shume praktike fale dorezave izoluese ndaj nxehtesise
  • Indikatori i drites tregon per perfundimin e ushqimit

TOSTER DSP KC 1061 

Toster DSP KC 1061 realizon pergatitjen e ushqimeve te shpejta dhe te shendetshme per pergatitjen e ushqimit per ju dhe femijet tuaj. Ben te mundur te shijoni ushqime te shijshme dhe te shendetshme per ju edhe femijet tuaj.

Produkti ka nje madhesi te vogel qe mund te mbahet lehtesisht ne kuzhine duke mos ju zene shume hapesire dhe e gjeni ne ngjyren e bardhe shume e kombinueshme me kuzhinen qe mund te keni. Ai ka dy forma te ndryshme, te cilat i nderroni sa here te deshironi.

Tosteri eshte praktik fale dorezave qe jane te izoluara ndaj pranise se nxehtesie.

Fale pllakave jo-ngjitese eshte i lehte per t’u pastruar ne cdo kohe. Tosteri elektrik ka nje baze fiksuese kunder rreshqitjes. Indikatori i drites ne te tregon se kur ushqimi eshte gati.

TOSTER ELEKTRIK ANTINGJITES PER PERGATITJEN E SANDUICH

Ai ka dy forma te ndryshme

Pllaka antingjitese

Pastrohet lehtesisht

Nuk ze shume hapesire dhe gjendet ne ngjyren e bardhe

Praktik fale dorezave izoluese ndaj nxehtesise

Indikatori i drites ne te tregon se kur ushqimi eshte gati

Baze fiksuese kunder rreshqitjes

Specifikat e tij jane 220-240V~50/60Hz ,1200W

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Toster elektrik DSP KC 1061 per sanduich | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Toster elektrik DSP KC 1061 per sanduich ne dyqan taxi

Toster elektrik DSP KC 1061 per sanduich | Bli Online