DSP KC 1005 | Sandwich toster | Bli Online

2,490 L

Ka stok

  • Tostier shume funksionale per pregatitjen e vakteve te shpejta
  • Ne brendesi te paketimit perfshihen pllakat per sanduich
  • Materiali i pllakave eshte qeramike pa ngjitje
  • Shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim
  • Vjen e paketuar ne kuti

SANDWICH TOSTER DSP KC 1005

Sandwich toster DSP KC 1005 me kete pajisje behen sandwich shume te shpejt. Mund ta vendosni ne kuzhinen tuaj e cila ze nje hapesire shume te vogel, pastrohet menjehere pa asnje lodhje nga ana juaji vendoset ne kuzhine e ze nje hapesire te vogel.

TOSTIER PER PERGATITJEN E VAKTEVE TE SHPEJTA 

Me kete tostier mund te pergatisni nje mengjes te shpejte vetem per shume pak minuta

Ben te mundur nje ngrohje shume shpejt dhe pa i ngjitur ushqimet tuaj

Me nje material rezistent ndaj gervishjeve

Dizajn me drita ju njofton se ne cilin moment eshte gati sandwich

Me nje kapacitet 750W, tension 220-240V, frekuenca 50-60Hz

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “DSP KC 1005 | Sandwich toster | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP KC 1005 Sandwich toster Bli Online ne Dyqan Taxi

DSP KC 1005 | Sandwich toster | Bli Online