Tharese flokesh DSP 30102 me dy nivele shpejtesie

2,200 L

Ka stok

 • Than deri ne 80% te flokeve dhe nuk demton floket
 • I drejton dhe modelon floket sipas deshires
 • Nuk mbinxehet
 • Mund ta perdorin te gjithe pjestaret e familjes
 • Mund ta paloseni dhe ta merrni me vete neper udhetime
 • E fuqishme, praktike
KODI: DSP 30102 Kategori: ,

THARESE FLOKESH DSP 30102

Tharese flokesh DSP 30102  per nje tharje sa me te shpejte. Kjo tharese eshte e lehte dhe e thjeshte ne perdorim dhe e pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve pa i demtuar ato.  

THARESE FLOKESH ME DY NIVELE SHPEJTESIE

 • Ka funksion termostatik, nuk demton floket
 • Than, drejton dhe modelon floket sipas deshires
 • Ky produkt ben te mundur tharjen e flokeve te lagura ose te thate
 • Ka nje perdorim shume te lehte
 • I vjen ne ndihme gjithe familjes
 • Nuk ze vend, mund ta merrni me vete edhe ne udhetime
 • E fuqishme, praktike dhe nuk ben zhurme gjate perdorimit
 • Mundeson tharjen e flokeve brenda pak minutave
 • Nivel maksimal nxehtesie

Specifikat

Fuqia: 1400-1600W

Tensioni: 220-240V

Shpejtesia: 5660HZ

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Tharese flokesh DSP 30102 me dy nivele shpejtesie”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tharese flokesh DSP Dyqan Taxi

Tharese flokesh DSP 30102 me dy nivele shpejtesie