Tharese Profesionale Flokesh – Surker 2300W Hair Dryer

1,500 L

Ka stok

 • Brandi: Surker
 • Modeli: SK-67
 • Material: ABS
 • Tensioni: 100-240V / 50-60HZ
 • Fuqia: 2300W
 • Ekran LED
 • Mbrojtje nga qarku i shkurter
 • Ngjyra: E kuqe
KODI: L365-tharese flokesh-surker-sk67 Kategori: ,

THARESE FLOKESH – SURKER SK-67

Tharese Profesionale Flokesh – Surker 2300W Hair Dryer

 • Than floket ne me pak se 2 minuta
 • Me teknologji qeramike dhe jonizim, nuk djeg dhe demton floket
 • Projektuar per drejtimin e flokeve duke i dhene atyre volum dhe shkelqim maksimal
 • Ekran LED qe tregon temperaturen kur tharesja eshte ne perdorim
 • Motor jetegjate per tharje te shpejte te flokeve me zhurme te ulet
 • Me 3 nivele nxehtesie (HOT / COOL / WARM)
 • Butona per kontrollin e tempertures
 • Dizanj ergonomik dhe super komode ne perdorim
 • Rrjete e dyfishte mbrojtese per te parandaluar thithjen e flokeve gjate tharjes

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese Profesionale Flokesh – Surker 2300W Hair Dryer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh

Tharese Profesionale Flokesh - Surker 2300W Hair Dryer