Tharese Flokesh Santana | First Austria – 5654-6

3,490 L3,900 L (-11%)

Ka stok

Fuqia maksimale : 2200 W
Motor i fuqishem AC.

KODI: first-austria-santana-5654-6 Kategori: , Etiketime: , ,

THARESJA E FLOKEVE SANTANA

Tharese per Floke Santana | Tharese Flokesh Profesionale | First Austria | Dyqan Taxi |

Teknologji e re unike

Tharësja unike me një dizajn ergonomik dhe fuqi të ndryshme për tharje. Gjenerata më e re e tharëse të flokëve e kombinuar më një fuqi 2200W, teknologji jonike dhe dizajn inovativ me dy mënyra tharje: tharje klasike dhe tharje tynel.

Than floket deri në 60% më shpejt se thareset e tjera

Tharësja e flokëve është perfekte për të gjithë familjen. Ju mund të zgjidhni nëse dëshironi të përdorni atë si një tharëse klasike për tharjen e flokëve të shkurter ose të gjatë ose tharjen si tunel për flokë të gjatë. Sistemi inovativ për tharjen bën të mundur shpërndarjen e ajrit dhe stimulon tharjen para dhe mbrapa për një pjesë të caktuar flokësh duke i tharë deri në 60% me shpejt.

Tharese flokesh First Austria Bli Online ne Dyqan Taxi

Me sistem jonizimi, than floket tuaj njekohesisht dhe i mbron ata nga djegja . Ka fuqine qe ju nevojitet. Rrjedha e saj e shpejte dhe e fuqishme e ajrit siguron rezultate te shkelqyera te stilimit te flokëve tuaj. Ka butonin e rendesishem Cool Shot qe ofron ajer te ftohte per t’ju ndihmuar te perfundoni stilin tuaj.

Teknologjia ThermoProtect than ne temperaturen me efektive dhe te kujdesshme. Tharese per floke e shpejte dhe nuk mbinxehet.
Vjen se bashku edhe me aksesorin per floket e drejta dhe difuzorin per floke kacurrela.

THARESE FLOKESH PROFESIONALE SANTANA

Nxehtesia dhe shpejtesia fleksible.
Fuqia maksimale: 2200 W
Motor i fuqishem AC.


Porosit Online Tharese Flokesh First Austria | Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese Flokesh Santana | First Austria – 5654-6”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tharese per Floke First Austria Dyqan Taxi

Tharese Flokesh Santana | First Austria - 5654-6

3,490 L3,900 L (-11%)

Shto ne Shporte