Tharese flokesh Profesionale Surker | Electric Hair Dryer

2,290 L

Ka stok

  1. Per te gjitha llojet e flokeve: te gjate, te shkurter, te drejte, te formuar dhe kacurrela
  2. Than, drejton dhe modelon floket sipas deshires pa i demtuar
  3. Me termostat, nuk i djeg floket
  4. Profesionale
  5. Me 2 koka te levizshme:
  6. 1 per drejtim dhe difuzorin per formim kacurrelash
KODI: L-tharese flokesh-surker-sk3907 Kategori: ,

THARESE FLOKESH PROFESIONALE | SURKER SK 3907

Tharese flokesh Profesionale – Surker Electric Hair Dryer

Tharese flokesh profesionale projektuar per te gjitha llojet e flokeve: te gjate, te shkurter, te drejte, te formuar dhe kacurrela. Ajo than, drejton dhe modelon floket sipas deshires pa i demtuar ata. Fale funksionit termostatik, Surker Hair Dryer mbron floket nga nxehtesia dhe i mban ata te shendetshem dhe super te bute.

Tharesja vjen ne paketim se bashku me koken per drejtimin e flokeve dhe koken difuzor per formimin e kacurrelave. Motori i fuqishem siguron shpejtesi ne tharjen dhe stilimin e flokeve. Me nivel maksimal nxehtesie dhe 2 nivele ajri ,ju mund te krehni floket ne menyra te ndryshme.

THARESJA SURKER | NJE THARESE PROFESIONALE

Fale dizanjit ergonomik, ju e perdorni kete tharrese lehtesisht dhe mund ta mbani ne dore per nje kohe te gjate pa u lodhur.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese flokesh Profesionale Surker | Electric Hair Dryer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tharese flokesh Profesionale Surker

Tharese flokesh Profesionale Surker | Electric Hair Dryer