Tharese e vogel flokesh – Surker Mini Hairdryer

1,490 L

Ka stok

KODI: L393-tharese-surker-RCY-2 Kategori: ,

THARESE FLOKESH SURKER RCY-2

Tharese e vogel flokesh – Surker Mini Hairdryer

Tharese flokesh profesionale e cila than floket ne pak minuta, duke i mbajtur ata te shendetshem. Fale teknologjise se jonizimit, Surker Hairdryer mbron floket nga nxehtesia dhe djegia. Jonet negative bien ne kontakt me ajrin dhe krijojne hidratim gjate tharjes se flokeve duke shmangur mundesine qe ato te digjen nga temperatura e larte.

Kjo paisje vjen tek ju ne permasa pini dhe fale dizanjit me palosje e merrni ate kudo me vete. Nuk ze hapesire dhe do te jete shoqeruesja me e mire e udhetimeve tuaja.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese e vogel flokesh – Surker Mini Hairdryer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh Surker

Tharese e vogel flokesh - Surker Mini Hairdryer