Teucrium Polium | Vaj natyror i Teukles

1,500 L

Ka stok

  • Aplikohet thjeshte ne lekuren tuaj.
  • Pershtatet me te gjithe llojet e flokeve edhe lekurave tuaja.
  • Nuk krijon efekte anesore.
  • Mund te perdoret edhe per masazhim.
  • I mban floket edhe lekuren tuaj super te shendetshme.
KODI: Teucrium-Polium Kategori: , ,

TEUCRIUM POLIUM – VAJ BIMOR I TEUKLES

Ekstrakt bimor i Teuklës ka veti të fuqishme antioksidante të cilat promovojnë shëndetin e lëkurës dhe flokëve.

Vaji natyror eshtë provuar se ekstrakti i Teuklës ka veti antibakteriale, antimykotike dhe antivirale gjë që e bën atë ideal për tu përdorur në trajtimin e të gjitha problemeve të lëkurës.

Shumë efektiv në shërimin e shpejtë të lëkurës së djegur.

Mund të përdoret për masazhimin e nyjeve pasi ka veti antirheumatizmale.

Hidraton dhe zbut lëkurën duke i dhënë asaj një pamje të shëndetshme dhe të freskët.vaj natyral i teukles produkt online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Me perberje 100 natyrore.

Marr nga bima e Teukles.

Me kapacitet deri ne 15 ml.

Perbehet edhe me vaj bajame.

Jep efekt te menjehershem pas aplikimit.


Blerje Online ne Dyqan Taxi – Paguaj tani dhe dorezo kur te marresh produktin

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Teucrium Polium | Vaj natyror i Teukles”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vaj natyral i teukles produkt online dyqan taxi

Teucrium Polium | Vaj natyror i Teukles