Rosa Damascena | Ekstrakti bimor i mjedrës

1,500 L

Ka stok

  • Vaj bimor i mjedres.
  • Parandalon plakjen e lekures.
  • E mbron lekuren nga rrezet e demshme te diellit.
  • Lufton aknet.
  • Trajton carjet ne lekure.
KODI: Rosa-Damascena Kategori: ,

ROSA DAMASCENA

Ekstrakti bimor i mjedrës falë vetive antioksiduese dhe antiinflamatore, parandalon shenjat e plakjes në lëkurë.

Eshtë i pasur me Omega 3 dhe 6 acide yndyrore që e bëjnë atë një mbrojtës të mirë të lëkurës nga rrezet e dëmshme ultraviolet A dhe ultraviolet B.

Vitamina E dhe vitamina A e bëjnë atë ideal për pastrimin e lëkurës nga puçrat, skuqjet dhe shenjat.

Trajton thembrat e thata dhe të plasaritura.Ekstrakti bimor i mjedrës bli online dyqan taxi

EKSTRAKT BIMOR I MJEDRES

Permban :

3% Rosa Damascena CO2

97% vaj bimor i bajames

Perberje natyrore

Lufton problemet qe keni ne lekure.

Kapaciteti mbajtes : 15 ml.


Blerje Online ne Dyqan Taxi – Bli zgjuar dhe me vetebesim

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Rosa Damascena | Ekstrakti bimor i mjedrës”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ekstrakti bimor i mjedrës bli online dyqan taxi

Rosa Damascena | Ekstrakti bimor i mjedrës