Robinia Pseudoacacia | Ekstrakt bimor i lules se Akacias

1,500 L

Ka stok

  • Hidraton dhe zbut lekuren.
  • Permireson gjendjen e lekures.
  • Lehtëson spazmat muskulare.
  • Me perberje natyrore.
KODI: Robinia-Pseudoacacia Kategori: ,

EKSTRAKT BIMOR I LULES SE AKACIAS

Ekstrakti bimor i lule Akacias shërben si agjent hidratues e zbutës për lëkurën.

Ai klasifikohet si tonik dhe si përmirësues i gjendjes së lëkurës.

Përdoret si antiakne, antirrudhë dhe anti-inflamator.

Rrit elasticitetin dhe tonifikon lëkurën.

I përdorur për masazh, ndihmon në lehtësimin e spazmave muskulare.vaj natyror akacia blerje online dyqan taxi

ROBINIA PSEUDOACACIA

3% ekstrakt total CO2 prej lule Akacia.

+ 97% vaj bajame.

100 % me perberje natyrore.

Pa efekte anesore.

Kapacitet : 15 ml.


Bli Online ne Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Robinia Pseudoacacia | Ekstrakt bimor i lules se Akacias”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vaj natyror akacia blerje online dyqan taxi

Robinia Pseudoacacia | Ekstrakt bimor i lules se Akacias