Primulae Radix | Ekstrakti bimor i Rrënjëve të Aguliçes

1,500 L

Ka stok

  • Ekstrakti bimor me rrënjët e aguliçes.
  • Ndihmon ne problemet me lekuren.
  • Perdoret per masazh.
  • Parandalon renien e flokeve.
KODI: Primulae-Radix KATEGORIA:

EKSTRAKT BIMOR I RRENJEVE TE AGULICES

Ekstrakti bimor i rrënjëve të Aguliçes përdoret për trajtimin e akneve dhe problemeve me lekurën që vijnë si pasojë e çrregullimit hormonal.

Ndihmon në trajtimin e ekzemave dhe inflamacionit të lëkurës.

Eshtë përdorur që në Kinën e lashë si nxitëse e qarkullimit të gjakut, gjë që e bën atë një ekstrakt të shkëlqyer masazhi.

Zbut dhe hidraton lëkurën, skalpin e kokës, flokët si dhe rrit elasticitetin.

Fortëson rrënjët e flokëve dhe qetëson inflamacionin duke parandaluar kështu rënien e tyre.

Përshpejton procesin e shërimit të plagëve dhe zvogëlon shfaqjen e shenjave në lëkurën e dëmtuar.

PRIMULAE RADIXVaj-bimor i rrënjëve të aguliçes Dyqan Taxi

Estrakt total CO2 i rrënjës aguliçe.

Perbehet me + 97% vaj bajame.

Kapacitet : 15 ml.


Shitje Online ne Dyqan Taxi | Porosit tani dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Primulae Radix | Ekstrakti bimor i Rrënjëve të Aguliçes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vaj-bimor i rrënjëve të aguliçes Dyqan Taxi

Primulae Radix | Ekstrakti bimor i Rrënjëve të Aguliçes

WhatsApp chat