Melissa Officinalis | Ekstrakt bimor i barit te bletes

1,500 L

Ka stok

  • Aplikohet mbi floke edhe lekure.
  • Jep efekt te menjehershem.
  • Mban lekuren te paster edhe te hidratuar.
  • Forcon floket tuaj dhe u jep atyre shkelqim.
KODI: Melissa-Officinalis Kategori: , ,

EKSTRAKT BIMOR I BARIT TE BLETES

Ekstrakti bimor i barit të bletës aplikohet në lëkurë duke i dhënë asaj elasticitet dhe freski.

Ky ekstrakt hidraton dhe zbut lëkurën.

Ai ka veti adstrigjente që kontraktojnë lëkurën dhe veti tonike.

Ndihmon në qetësimin nervor nëse aplikohet pak ekstrakt në tëmtha.

Mund të lehtësojë dhimbjet duke u aplikuar në ballë dhe shpatulla.ekstrakt bimor i barit te bletes bli online dyqan taxi

Pastron dhe rigjeneron lëkurën dhe flokët.

MELISSA OFFICINALIS

100 % produkt natyror.

Pershtatet me te gjitha llojet e lekures dhe floket.

Pa efekte natyrore.


Shitje Online vetem ne Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Lloji

Ekstrakt Bimor

Be the first to review “Melissa Officinalis | Ekstrakt bimor i barit te bletes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekstrakt bimor i barit te bletes bli online dyqan taxi

Melissa Officinalis | Ekstrakt bimor i barit te bletes